Zváračka KF 200 H - šírka čeľuste 200 mm
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
95,20 €/ks
sleva
0%
od 2 ks
90,44 €/ks
sleva
5%
90,44 €
bez DPH
V košíku máte
Do 14 dní skladom.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Zváračka KF 200 H - šírka čeľuste 200 mm
- na zváranie polyetylénových vreciek a fólií
- jednoduché používanie, zvyšuje produktivitu práce
- zváracia lišta krytá teflónovou páskou vytvára zvar 2 mm
- možnosť nastaviť zvárací impulz
- ku všetkým ponúkaným zváračkám dodávame spotrebný materiál a náhradné diely
- zaisťujeme servis
Vlastnosti produktu
| šírka zváracích čeľustí | 200 mm |
| hmotnosť | 2,7 kg |
| použitie | na polyetylén, polypropylén |
| vyhotovenie | stolová bez orezávania |
| typ | KF 200 H |
| napájacie napätie | 230 V |
| šírka zvaru | 2 mm |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Stolová zváračka na zváranie polyetylénových vreciek a fólií, vyhotovenie bez orezávania.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Novinka: vrecká doypack. Ako s nimi baliť.
Čítať viac
Praktické informácie k sáčkom doypack. Ako sa používajú a ako vybrať správny typ.