Termo etikety na kotúči
Samolepiace termo-etikety na kotúči sú určené špeciálne do termotlačiarní. Používajú sa na tlač adresných štítkov na zásielky. Tieto tzv. PPL etikety s univerzálnymi rozmermi 100x150 mm spĺňajú podmienky na zasielanie všetkými hlavnými prepravnými spoločnosťami v Česku.
Papier so štandardnou citlivou tepelnou úpravou je vyrobený z buničiny s certifikátom FSC a neobsahuje BPA.
Samolepiace termo-etikety na kotúči sú určené do termotlačiarní. Používajú sa na tlač adresných štítkov na zásielky. Rozmer 100x150 mm je vhodný na zasielanie všetkými hlavnými prepravnými spoločnosťami.
Papier so štandardnou citlivou tepelnou úpravou je vyrobený z buničiny s certifikátom FSC a neobsahuje BPA.
Etikety sú dodávané v rolke bez perforácie, takže zostávajú spojité a nie sú predrezané.
| farba | biela |
| priemer dutinky | 40 mm |
| priemer kotúča | cca 105 mm |
| veľkosť štítku | 100x150 mm |
| počet kusov na rolke | 400 ks |
| colná nomenklatúra | 48219010 |
Samolepiace termo-etikety na kotúči sú určené do termotlačiarní. Používajú sa na tlač adresných štítkov na zásielky. Rozmer 100x150 mm je vhodný na zasielanie všetkými hlavnými prepravnými spoločnosťami.
Papier so štandardnou citlivou tepelnou úpravou je vyrobený z buničiny s certifikátom FSC a neobsahuje BPA.
Etikety sú dodávané v rolke bez perforácie, takže zostávajú spojité a nie sú predrezané.
| farba | biela |
| priemer dutinky | 40 mm |
| priemer kotúča | cca 155 mm |
| veľkosť štítku | 100x150 mm |
| počet kusov na rolke | 1000 ks |
| colná nomenklatúra | 48219010 |
Samolepiace termo-etikety na kotúči sú určené do termotlačiarní. Používajú sa na tlač adresných štítkov na zásielky. Rozmer 100x150 mm je vhodný na zasielanie všetkými hlavnými prepravnými spoločnosťami.
Papier so štandardnou citlivou tepelnou úpravou je vyrobený z buničiny s certifikátom FSC a neobsahuje BPA.
Etikety sú dodávané v rolke bez perforácie, takže zostávajú spojité a nie sú predrezané.
| farba | biela |
| priemer dutinky | 76 mm |
| priemer kotúča | cca 125 mm |
| veľkosť štítku | 100x150 mm |
| počet kusov na rolke | 400 ks |
| colná nomenklatúra | 48114190 |
Samolepiace termo-etikety na kotúči sú určené do termotlačiarní. Používajú sa na tlač adresných štítkov na zásielky. Rozmer 100x150 mm je vhodný na zasielanie všetkými hlavnými prepravnými spoločnosťami.
Papier so štandardnou citlivou tepelnou úpravou je vyrobený z buničiny s certifikátom FSC a neobsahuje BPA.
Etikety sú dodávané v rolke bez perforácie, takže zostávajú spojité a nie sú predrezané.
| farba | biela |
| priemer dutinky | 76 mm |
| priemer kotúča | cca 170 mm |
| veľkosť štítku | 100x150 mm |
| počet kusov na rolke | 1000 ks |
| colná nomenklatúra | 48114190 |