Univerzálny zásielkový obal A5 - 217x155x-60
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
15,76 €/BAL
0,79 €/ks
sleva
0%
od 10 BAL
14,18 €/BAL
0,71 €/ks
sleva
10%
od 20 BAL
12,60 €/BAL
0,63 €/ks
sleva
20%
0,63 €
bez DPH
Skladom 6
BAL.
Môžete mať: utorok 2. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Univerzálny zásielkový obal A5 - 217x155x-60
- jednoduché a rýchle balenie
- zvýšená ochrana hrán a rohov
- nastaviteľná výška
- jednoduchá prispôsobiteľnosť
- samolepiaci uzáver
- otváranie trhacou páskou
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 271x165x75 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 217x155x60 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | 3VVL - mikrovlnná |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 73 g |
| hmotnosť balenia | 1,46 kg |
| balenie | 20 ks |
| množstvo na palete | 3120 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť knihu 📖
Čítať viac
Návod, ako zabaliť knihu krok za krokom: darčekové aj prepravné obaly.
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.
Eobal.sk je partnerom Shoptetu
Čítať viac
Shoptet a Eobaly sú partneri. Zákazníkom to prináša množstvo výhod.