Univerzálny zásielkový obal A4 305x230x92 3VVL odtrhávacia páska
Nakúpte viac a ušetríte
od 20 ks
0,69 €/ks
sleva
0%
od 200 ks
0,66 €/ks
sleva
4%
od 400 ks
0,63 €/ks
sleva
8%
od 800 ks
0,60 €/ks
sleva
12%
0,60 €
bez DPH
Skladom 3 620
ks.
Môžete mať: utorok 2. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Univerzálny zásielkový obal A4 305x230x92 3VVL odtrhávacia páska
- jednoduché a rýchle balenie
- zvýšená ochrana hrán a rohov
- nastaviteľná výška
- jednoduchá prispôsobiteľnosť
- samolepiaci uzáver
- otváranie trhacou páskou
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 350x237x105 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 305x230x92 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A4 |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 0,13 kg |
| typ | s lepiacou aj odtrhávacou páskou |
| tlač | bez tisku |
| množstvo na palete | 1600 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| ekologické | áno |
| na knihy | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť knihu 📖
Čítať viac
Návod, ako zabaliť knihu krok za krokom: darčekové aj prepravné obaly.
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.
Naše TOP obaly na rok 2024
Čítať viac
Máte chvíľku? Mrknite na naše najzaujímavejšie obalové novinky.