Vybavenie obalového pracoviska - stroje na balenie | Eobal.sk

ZĽAVY -35% na obaly šetrné k prírode. Akcia platí len do 10. júna.zobraziť menej ZISTIŤ VIAC

zobraziť viac ZISTIŤ VIAC

Vybavenie obalového pracoviska - stroje na balenie

Čo je v krabici? – Nie, nebudeme písať o naivných detských hrách, ale o manipulácii s obalmi. Aj keď so správne vybaveným obalovým pracoviskom sa balenie skutočne môže stať zábavou!

Investícia, ktorá sa vyplatí

Stále viac firiem si uvedomuje, že balenie produktov je pre ich biznis kľúčovou záležitosťou a neváhajú investovať do najrôznejších baliacich technológii. Nezostávajte pozadu a zariaďte si obalové pracovisko tak, aby šetrilo čas, peniaze a v neposlednom rade aj zdravie vašich zamestnancov.

Ponúkame nielen jednotlivé komponenty obalových pracovísk, ale tiež komplexné služby s balením spojené – od počiatočnej analýzy súčasného baliaceho procesu a odstránenia prípadných nedostatkov po návrh nového baliaceho pracoviska zahŕňajúceho automatické či poloautomatické zariadenia. Naši špecialisti sú vám ochotní čo najefektívnejšie pomôcť s výberom či návrhom zariadenia, ktoré na balenie potrebujete. Nechajte to na nás!

Od baliaceho stola po plne automatizovaný stroj

Základom každého obalového pracoviska je vhodne umiestnený ergonomicky navrhnutý baliaci stôl. Tieto stoly sú veľmi variabilné – dajú sa doplniť o mnoho prvkov uľahčujúcich balenie, alebo môžu nadväzovať na ďalšie baliace technológie, ako sú lepičky, dopravníky, stroje na výrobu fixácie a mnoho ďalšieho.

Väčšie prevádzkarne určite ocenia veľmi žiadané ovinovacie stroje, formátovacie stroje na skladanie krabíc či komorový baliaci stroj určený na balenie produktov do teplom zmrštiteľnej fólie.

A pre skutočne náročných zákazníkov sme našu ponuku rozšírili o stroje talianskej spoločnosti DM Pack srl. (Servisbal Obaly sú oficiálnym obchodným zástupcom tejto firmy pre český a slovenský trh).

 • Automatický paletizačný stroj „TRON“

Kompaktný dizajn, ľahké ovládanie, bezpečná a presná manipulácia. Samostatne skladá produkty na paletu pomocou nastaviteľnej úchopovej hlavy podľa vopred naprogramovaných parametrov.


(Více informací o stroji 
TRON na stránkách výrobce)

 • Formátovací a plniaci stroj „GEA“

Pracuje s vopred zlepenými kartónovými obalmi, s ktorými manipuluje veľmi opatrne, presne a rýchlo. Automaticky ich skladá do priestorového stavu a vkladá do nich tovar. Vhodný na skupinové aj jednotlivé balenie. Ponúka sa variant tak s prerušovaným, ako aj s kontinuálnym chodom


(Více informací o stroji GEA na stránkách výrobce)

 • Balička do fólií „STAR EVO SS“

Kontinuálny chod pracujúci s princípom zatavenia dvoch chlopní zmrštiteľnej fólie zhora má využitie v mnohých odboroch. Vysoko flexibilné zariadenie, avšak jednoduchá konštrukcia. Používaním tohto stroja šetríte baliaci materiál – spracuje len toľko fólie, koľko treba. Výsledný obal je veľmi jednoduchý – estetický, pevný, a predsa ľahko otvárateľný.


(Více informací o stroji Star Evo SS na stránkách výrobce)

V štichu vás nenecháme

Samozrejmosťou je servis ku všetkým ponúkaným strojom, ktorý poskytujeme buď napriamo, alebo prostredníctvom zmluvných partnerov – dostupne, spoľahlivo a rýchlo.

 

Zaujala Vás ponuka nových strojov? Kontaktujte nás!

Josef Mervart
technologie pro balení
tel.: +420 604 207 970+420 499 979 797

Prohlédněte si nabídku balicích stolů a ovinovacích strojů na našem e-shopu:

 • Baliaci stôl SERVISBAL 2000x1000 mm

  novinka
  Cena na vyžiadanie
  Cena na vyžiadanie
  Na objednanie
  8 variantov
 • Baliaci stôl - individuálny - XN BP 001

  ZĽAVA až -10%
  od 779 €
  od 935 €
  Do 30 dní
  1 variant
 • Ovinovacie stroje OneWrap

  novinka
  od 5 552 €
  od 6 663 €
  Skladom
  5 variantov
 • Ovinovací robot BeeWrap

  Cena na vyžiadanie
  Cena na vyžiadanie
  Do 30 dní
  1 variant
 • Ovinovací stroj ProWrap

  Cena na vyžiadanie
  Cena na vyžiadanie
  Do 30 dní
  1 variant