Ovinovací stroj ProWrap
Cena na vyžiadanie
Do 21 dní skladom.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Ovinovací stroj ProWrap
Ovinovací stroj ProWrap je univerzálnym pomocníkom aj do veľmi náročných prevádzok. Ponúka široké možnosti nastavenia v súlade s konceptom priemyslu 4.0.
- 5 prevádzkových režimov a až 12 variabilných programov
- vysoká produktivita – až 30 paliet/hod.
- predpnutie až 400 % (ProWrap DM)
- ovládací panel – 7" dotyková obrazovka
- zariadenie zostrojené na intenzívne používanie v náročnom prostredí (až do -20 °C)
- niekoľko variantov vozíkov na fólie
- sledovanie a štatistické vyhodnotenie všetkých prevádzkových parametrov
- bohaté možnosti prispôsobenia – rôzne priemery a typy toční, výšky stĺpikov, vozíkov, rozsiahle príslušenstvo
- stroj je možné dodať aj v celoantikorovom vyhotovení
Typy (podľa vozíkov na fólie):
- ProWrap FM – elektromagnetická brzda (bez predpínania)
- ProWrap PW – motorové predpínanie
- ProWrap PWT – motorové predpínanie s odrezom
- ProWrap CWS – PW – s automatickým zavádzaním a oddeľovaním fólie; motorické predpínanie
- ProWrap DM – dvojmotorové predpínanie až 400 %
Voliteľné príslušenstvo:
- točňa s výrezom na paletový vozík, nájazdová rampa, rám na zapustenie do podlahy, integrovaná váha, rezačka fólie, zváračka fólie, horný prítlačný valec, viazacie alebo páskovacie zariadenie, diaľkové ovládanie
Vlastnosti produktu
| rozmery: | 2830 – 2892 mm (podľa zvoleného vozíka)x1650 – 2200 mm (podľa zvolenej točne)x2714 – 3514 mm (podľa zvolenej výšky stĺpika) |
| šírka kotúča | 500 mm |
| konzultácia | zdarma |
| vyhotovenie | stacionární |
| typ | stacionárny |
| nosnosť točne | 2400 kg |
| priemer točne | 1650/1800/2200 mm |
| výška paletizovaného tovaru | 2200/2600/3000 |
| priemer kotúča | max. 300 mm |
| pripojenie | 380 V/50 Hz/3 fázy alebo 220 V/50 Hz 1 fáza |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako baliť so stretch fóliou
Čítať viac
Návod ako baliť so stretch fóliou ručne aj pomocou ovinovacieho stroja
Baliace stroje zrýchlia vaše balenie
Čítať viac
Ponúkame stroje, ktoré zrýchlia a zjednodušia balenie vašich zásielok do krabíc. Vyskúšajte sami. A zadarmo!
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.