Vysúšacie vrecko TranSorb
Ideálne vysúšadlá do klasického exportného kontajnera.
- znižujú hodnotu rosného bodu, a tým bránia kondenzácii vody
- schopné pohltiť vodu až s dvojnásobnou hmotnosťou vlastnej hmotnosti
- veľmi jednoduchá aplikácia
- POTREBNÉ MNOŽSTVO VRECIEK VÁM BEZPLATNE VYPOČÍTAME
Vyskúšajte aj iné typy vysúšadiel.
Vlastnosti produktu
Dĺžka: 280 mm
Šírka: 130 mm
Hmotnosť: 196 g
Farba: Biela
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
3,13 €
2,88 €
2,82 €
2,75 €
EVS TranSorb - 196g
Vrecká naplnené špeciálnym vysúšadlom s vynikajúcou absorpciou vlhkosti.
- ideálne vysúšadlo do exportného kontajnera
- znižuje hodnotu rosného bodu, a tým bráni kondenzácii vody
- schopné pohltiť vodu až s dvojnásobnou hmotnosťou vlastnej hmotnosti
- veľmi jednoduchá aplikácia
- dávkovanie: 1 balenie (32 ks) je určené pre 20FT kontajner na jednu cestu
Vyskúšajte aj iné typy vysúšadiel.
| šírka | 130 mm |
| dĺžka | 280 mm |
| materiál | vermikulid a chlorid draselný |
| farba | biela |
| hmotnosť | 196 g |
| materiál vrecka | tyvek (značka netkanej textílie) |
| rozmery | 280x130 mm |
| colná nomenklatúra | 38249996 |