Vrecko vysúšacie TranSorb Container Dry - 196 g
Nakúpte viac a ušetríte
od 32 ks
3,13 €/ks
sleva
0%
od 192 ks
2,88 €/ks
sleva
8%
od 384 ks
2,82 €/ks
sleva
10%
od 768 ks
2,75 €/ks
sleva
12%
2,75 €
bez DPH
Skladom viac ako
100
ks.
Môžete mať: piatok 22. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vrecko vysúšacie TranSorb Container Dry - 196 g
Vrecká naplnené špeciálnym vysúšadlom s vynikajúcou absorpciou vlhkosti.
- ideálne vysúšadlo do exportného kontajnera
- znižuje hodnotu rosného bodu, a tým bráni kondenzácii vody
- schopné pohltiť vodu až s dvojnásobnou hmotnosťou vlastnej hmotnosti
- veľmi jednoduchá aplikácia
- dávkovanie: 1 balenie (32 ks) je určené pre 20FT kontajner na jednu cestu
Vyskúšajte aj iné typy vysúšadiel.
Vlastnosti produktu
| šírka | 130 mm |
| dĺžka | 280 mm |
| materiál | vermikulid a chlorid draselný |
| farba | biela |
| hmotnosť | 196 g |
| materiál vrecka | tyvek (značka netkanej textílie) |
| rozmery | 280x130 mm |
| colná nomenklatúra | 38249996 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Tieto vysúšadlá sú prioritne určené na použitie v exportných kontajneroch a zamedzujú napríklad „kontajnerovému dažďu“. Dávkovanie: 1 balenie (32 ks) je určené pre kontajner 20FT na jednu cestu. Uvedené vysúšadlá nie sú určené na opakované použitie.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako používať vysúšacie vrecká a silikagél
Čítať viac
Silikagel a vysúšacie vrecká. Ako fungujú a ako sa používajú.