Vysúšacie vrecko PA – plášť z natronového papiera
Vysúšacie vrecká plnené silikagélom, materiálom vrecka je natronový papier. Pohlcujú vodnú vlhkosť, a tým zabraňujú plesniveniu aj korodovaniu tovaru.
- prvotriedne, značkové vysúšacie vrecko TROPACK
- zabraňuje korózii, navĺhaniu, plesniveniu a ďalším negatívnym procesom zavineným vlhkosťou
- typ B: materiál vrecka NÁTRONOVÝ PAPIER
- nutné aplikovať vnútri hermeticky uzavretého nepriepustného obalu
- POTREBNÉ MNOŽSTVO VRECIEK VÁM BEZPLATNE VYPOČÍTAME
Vlastnosti produktu
Materiál: Silikagel
Farba: Biela
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
0,23 €
EVS PA 1-3 spec tisk
Pohlcujú vodnú vlhkosť, a tým zabraňujú plesniveniu aj korodovaniu vášho tovaru.
- prvotriedne, značkové vysúšacie vrecko TROPACK
- zabraňuje korózii, navĺhaniu, plesniveniu a ďalším negatívnym procesom zavineným vlhkosťou
- typ B: materiál vrecka NÁTRONOVÝ PAPIER
- univerzálna možnosť použitia
- nutné aplikovať vnútri hermeticky uzavretého nepriepustného obalu
- vyhovuje norme DIN 55473
- POTREBNÉ MNOŽSTVO VRECIEK VÁM BEZPLATNE VYPOČÍTAME
| dĺžka | 100 mm |
| šírka | 70 mm |
| materiál | silikagel |
| farba | biela |
| hmotnosť | 10 g |
| materiál vrecka | natronový papier |
| rozmery | 100x70 mm |
| colná nomenklatúra | 38249996 |