Vrecko vysúšacie PA 1/3 DO NOT EAT - SILIKAGÉL
od 80 ks
0,23 €/ks
sleva
0%
0,23 €
bez DPH
Skladom viac ako
10 000
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vrecko vysúšacie PA 1/3 DO NOT EAT - SILIKAGÉL
Pohlcujú vodnú vlhkosť, a tým zabraňujú plesniveniu aj korodovaniu vášho tovaru.
- prvotriedne, značkové vysúšacie vrecko TROPACK
- zabraňuje korózii, navĺhaniu, plesniveniu a ďalším negatívnym procesom zavineným vlhkosťou
- typ B: materiál vrecka NÁTRONOVÝ PAPIER
- univerzálna možnosť použitia
- nutné aplikovať vnútri hermeticky uzavretého nepriepustného obalu
- vyhovuje norme DIN 55473
- POTREBNÉ MNOŽSTVO VRECIEK VÁM BEZPLATNE VYPOČÍTAME
Vlastnosti produktu
| dĺžka | 100 mm |
| šírka | 70 mm |
| materiál | silikagel |
| farba | biela |
| hmotnosť | 10 g |
| materiál vrecka | natronový papier |
| rozmery | 100x70 mm |
| colná nomenklatúra | 38249996 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako používať vysúšacie vrecká a silikagél
Čítať viac
Silikagel a vysúšacie vrecká. Ako fungujú a ako sa používajú.