Zváračka s teflónovými čeľusťami
Zváračka bariérových fólií s trvale vyhrievanými čeľusťami.
- na zváranie bariérových fólií s Al vrstvou (VACUMETIC, QUADRUPLEX) alebo Doypack vreciek s Al fóliou
- vhodné pre veľké rozmery obalov
- stály ohrev zváracích líšt bez možnosti orezania za zvarom
- k všetkým ponúkaným zváračkám dodávame spotrebný materiál a náhradné diely
- zaisťujeme servis
Ručná zváračka fólií FKR-200 na zváranie hrubých fólií s kovovou vrstvou, predovšetkým potravinárskych fólií, celofánových fólií, hotových LDPE sáčkov, vriec, možno ju však použiť aj pre PVC, PP, PA.
- na zváranie polyetylénových vreciek a fólií, bariérových fólií s Al vrstvou (VACUMETIC, QUADRUPLEX) alebo Doypack vreciek s Al fóliou
- teflónom potiahnuté čeľuste pre ľahké čistenie
- zvyšuje produktivitu a efektivitu práce
- zváracia lišta s dĺžkou 200 mm vytvára zvar široký 12 mm
| šírka zváracích čeľustí | 200 mm |
| použitie | pro fólie s Al vrstvou |
| vyhotovenie | čelisťová bez ořezu |
| napájacie napätie | 230 V/50 Hz |
| hmotnosť | 1,73 kg |
| príkon | 300 W |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
Zváračka s trvalo vyhrievanými čeľusťami
- na zváranie bariérových fólií s Al vrstvou (VACUMETIC, QUADRUPLEX) alebo Doypack vreciek s Al fóliou
- vhodné pre veľké rozmery obalov
- stály ohrev zváracích líšt bez možnosti orezania za zvarom
- ku všetkým ponúkaným zváračkám dodávame spotrebný materiál a náhradné diely
- zaisťujeme servis
| šírka zváracích čeľustí | 300 mm |
| použitie | pro fólie s Al vrstvou |
| vyhotovenie | čelisťová bez ořezu |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
Ručná zváračka fólií FKR-300 na zváranie hrubých fólií s kovovou vrstvou, predovšetkým potravinárskych fólií, celofánových fólií, hotových LDPE sáčkov, vriec, možno ju však použiť aj pre PVC, PP, PA.
- na zváranie polyetylénových vreciek a fólií, bariérových fólií s Al vrstvou (VACUMETIC, QUADRUPLEX) alebo Doypack vreciek s Al fóliou
- teflónom potiahnuté čeľuste pre ľahké čistenie
- zvyšuje produktivitu a efektivitu práce
- zváracia lišta s dĺžkou 300 mm vytvára zvar široký 12 mm
| šírka zváracích čeľustí | 300 mm |
| použitie | pro fólie s Al vrstvou |
| vyhotovenie | čelisťová bez ořezu |
| napájacie napätie | 230 V, 50 Hz |
| hmotnosť | 1,84 kg |
| príkon | 450 W |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
Zváračka s trvalo vyhrievanými čeľusťami
- na zváranie bariérových fólií s Al vrstvou (VACUMETIC, QUADRUPLEX) alebo Doypack vreciek s Al fóliou
- vhodné pre veľké rozmery obalov
- stály ohrev zváracích líšt bez možnosti orezania za zvarom
- ku všetkým ponúkaným zváračkám dodávame spotrebný materiál a náhradné diely
- zaisťujeme servis
| šírka zváracích čeľustí | 400 mm |
| použitie | pro fólie s Al vrstvou |
| vyhotovenie | čelisťová bez ořezu |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
Ručná zváračka fólií FKR-400 na zváranie hrubých fólií s kovovou vrstvou, predovšetkým potravinárskych fólií, celofánových fólií, hotových LDPE sáčkov, vriec, možno ju však použiť aj pre PVC, PP, PA.
- na zváranie polyetylénových vreciek a fólií, bariérových fólií s Al vrstvou (VACUMETIC, QUADRUPLEX) alebo Doypack vreciek s Al fóliou
- teflónom potiahnuté čeľuste pre ľahké čistenie
- zvyšuje produktivitu a efektivitu práce
- zváracia lišta s dĺžkou 400 mm vytvára zvar široký 12 mm
- možnosť nastavenia zváracieho impulzu
| šírka zváracích čeľustí | 400 mm |
| použitie | pro fólie s Al vrstvou |
| vyhotovenie | čelisťová bez ořezu |
| napájacie napätie | 230 V/50 Hz V |
| hmotnosť | 2 kg |
| príkon | 500 W |
| colná nomenklatúra | 84224000 |