Bublinková obálka CD, čierná
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
23,91 €/BAL
0,24 €/ks
sleva
0%
od 3 BAL
21,52 €/BAL
0,22 €/ks
sleva
10%
od 5 BAL
20,33 €/BAL
0,20 €/ks
sleva
15%
od 7 BAL
19,13 €/BAL
0,19 €/ks
sleva
20%
0,19 €
bez DPH
Skladom 23
BAL.
Môžete mať: streda 27. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Bublinková obálka CD, čierná
Tieto štýlové čierne bublinkové obálky spoľahlivo ochránia vaše zásielky. Praktický samolepiaci uzáver s krycou páskou zaručuje pevné a jednoduché uzavretie. Výrazný dizajn zároveň pomáha vašim zásielkam vyniknúť.
- chráni pred nárazmi a otrasmi
- samolepiaci uzáver
Vlastnosti produktu
| dĺžka vnútorná | 165 mm |
| šírka vnútorná | 180 mm |
| dĺžka vonkajšia | 175 mm |
| šírka vonkajšia | 200 mm |
| formát | CD, DVD |
| farba | čierna |
| balenie | 100 ks |
| tolerancia | +-3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.