Bublinkové vrecko 130x160+40mm, s lepiacou páskou
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
9,93 €/BAL
0,09 €/ks
sleva
0%
od 5 BAL
8,94 €/BAL
0,08 €/ks
sleva
10%
od 10 BAL
7,95 €/BAL
0,07 €/ks
sleva
20%
0,08 €
bez DPH
Skladom 18
BAL.
Môžete mať: utorok 26. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Bublinkové vrecko 130x160+40mm, s lepiacou páskou
Bublinkové vrecko s hrúbkou 70 mikrónov poskytuje vynikajúcu ochranu vášho tovaru.
- Ochrana proti nárazom, vlhkosti a prachu
- Vhodný pre drobný krehký tovar
- Samolepiaci prúžok na chlopni na jednoduché balenie
Vlastnosti produktu
| šírka | 130 mm |
| výška | 160 + klopa 40 mm |
| materiál | polyethylen (LDPE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 70 µm |
| vyhotovenie | so samolepiacou páskou |
| balenie | 100 ks |
| druh bublinkovej fólie | trojvrstvová |
| priemer bublinky | 10 mm |
| tolerancia | ±5 % |
| colná nomenklatúra | 39232100 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.