Bublinková obálka CD
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
16,97 €/BAL
0,16 €/ks
sleva
0%
od 3 BAL
15,27 €/BAL
0,15 €/ks
sleva
10%
od 5 BAL
13,92 €/BAL
0,13 €/ks
sleva
18%
od 7 BAL
12,73 €/BAL
0,12 €/ks
sleva
25%
od 10 BAL
11,88 €/BAL
0,11 €/ks
sleva
30%
0,12 €
bez DPH
Skladom 510
BAL.
Môžete mať: utorok 26. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Bublinková obálka CD
- chráni proti nárazom a otrasom
- samolepiaci uzáver
- biele vyhotovenie umožňuje tlač
Vlastnosti produktu
| dĺžka vnútorná | 165 mm |
| šírka vnútorná | 180 mm |
| dĺžka vonkajšia | 175 mm |
| šírka vonkajšia | 200 mm |
| materiál | kraftový papír + PE bublinková folie |
| formát | CD, DVD |
| farba | biela |
| balenie | 100 ks |
| tolerancia | ± 3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
Ako zabaliť balík tak, aby dorazil v poriadku a nezabralo vám to veľa času? Dozviete sa v našom návode s obrázkami.
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.
Na sezónu sme pripravení
Čítať viac
Predvianočná sezóna začína a my sme sa na ňu dôkladne pripravili. Pomôžeme ju zvládnuť bez starostí aj vám.