Bublinková obálka K/20
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
24,60 €/BAL
0,48 €/ks
sleva
0%
od 3 BAL
22,14 €/BAL
0,44 €/ks
sleva
10%
od 5 BAL
20,18 €/BAL
0,40 €/ks
sleva
18%
od 7 BAL
18,45 €/BAL
0,36 €/ks
sleva
25%
od 10 BAL
17,22 €/BAL
0,34 €/ks
sleva
30%
0,34 €
bez DPH
Skladom 5
BAL.
Môžete mať: utorok 26. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Bublinková obálka K/20
- chráni proti nárazom a otrasom
- samolepiaci uzáver
- biele vyhotovenie umožňuje tlač
Vlastnosti produktu
| šírka vnútorná | 340 mm |
| dĺžka vnútorná | 450 mm |
| šírka vonkajšia | 365 mm |
| dĺžka vonkajšia | 480 mm |
| materiál | papier kraft – bublinková fólia |
| formát | A3 |
| farba | biela |
| balenie | 50 ks |
| tolerancia | ±3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
Ako zabaliť balík tak, aby dorazil v poriadku a nezabralo vám to veľa času? Dozviete sa v našom návode s obrázkami.
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.
Na sezónu sme pripravení
Čítať viac
Predvianočná sezóna začína a my sme sa na ňu dôkladne pripravili. Pomôžeme ju zvládnuť bez starostí aj vám.