Hrana papierová 50x50x3 - dĺžka 1000
Nakúpte viac a ušetríte
od 25 ks
0,42 €/ks
sleva
0%
od 500 ks
0,40 €/ks
sleva
4%
od 1 000 ks
0,38 €/ks
sleva
8%
od 3 000 ks
0,36 €/ks
sleva
15%
0,36 €
bez DPH
Skladom 20 375
ks.
Môžete mať: piatok 29. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Hrana papierová 50x50x3 - dĺžka 1000
- ochrana hrán výrobkov
- zvýšenie pevnosti balenia
- výrazne vylepšuje stohovateľnosť
- zabezpečenie proti posunu na palete
- zabránenie rozvaleniu krabíc
- ochrana pred prerezaním páskou
- náhrada drevených lát
Vlastnosti produktu
| dĺžka | 1000 mm |
| šírka | 50 mm |
| materiál | papier (100% podiel recyklovaného materiálu) |
| hmotnosť | 0,196 kg |
| hrúbka materiálu | 3 mm |
| množstvo na palete | 2500 ks |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48195000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
5VVL – Päťvrstvové krabice, čo vydržia. Predstavujeme obaly do nepohody.
Čítať viac
Návod, ako zabaliť ťažký alebo rozmerný tovar, aby sa cestou k zákazníkom nepoškodil.