Hrana papierová 50x50x3 - dĺžka 800
Nakúpte viac a ušetríte
od 25 ks
0,33 €/ks
sleva
0%
od 500 ks
0,32 €/ks
sleva
4%
od 1 000 ks
0,31 €/ks
sleva
8%
od 3 000 ks
0,28 €/ks
sleva
15%
0,28 €
bez DPH
Skladom viac ako
10 000
ks.
Môžete mať: piatok 22. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Hrana papierová 50x50x3 - dĺžka 800
- ochrana hrán výrobkov
- zvýšenie pevnosti balenia
- výrazne vylepšuje stohovateľnosť
- zabezpečenie proti posunu na palete
- zabránenie rozvaleniu krabíc
- ochrana pred prerezaním páskou
- náhrada drevených lát
Vlastnosti produktu
| dĺžka | 800 mm |
| šírka | 50 mm |
| materiál | papier (100% podiel recyklovaného materiálu) |
| hmotnosť | 196 g |
| hrúbka materiálu | 3 mm |
| množstvo na palete | 1000 ks |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48195000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
5VVL – Päťvrstvové krabice, čo vydržia. Predstavujeme obaly do nepohody.
Čítať viac
Návod, ako zabaliť ťažký alebo rozmerný tovar, aby sa cestou k zákazníkom nepoškodil.