Krabica chlopňová na tlačoviny A3 430x300x300 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 25 Ks
1,11 €/Ks
sleva
0%
od 100 Ks
1,07 €/Ks
sleva
4%
od 400 Ks
1,02 €/Ks
sleva
8%
550 Ks
0,96 €/Ks
sleva
14%
0,96 €
bez DPH
Skladom viac ako
1 000
Ks.
Môžete mať: pondelok 25. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica chlopňová na tlačoviny A3 430x300x300 3VVL
- jednoduchý a lacný obal
- na zasielanie štandardných formátov
- skvelá ochrana vašich tlačovín
- jednoduché zloženie
- dodávky v plochom stave
- stohovateľnosť
- univerzálne použitie
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 436x306x312 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 430x300x300 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A3 |
| FEFCO | 0201 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 38,7 l |
| potlač | RESY, PAP20, Odložte na místo určené |
| hmotnosť | 0,23 kg |
| množstvo na palete | 550 ks |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.