Preložka kartónová na paletu 1110x620 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 10 ks
0,64 €/ks
sleva
0%
od 150 ks
0,62 €/ks
sleva
4%
od 300 ks
0,59 €/ks
sleva
8%
od 550 ks
0,57 €/ks
sleva
12%
0,57 €
bez DPH
Skladom 1 090
ks.
Môžete mať: piatok 29. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Preložka kartónová na paletu 1110x620 3VVL
- zlepšenie stability paletovej jednotky
- zlepšenie možnosti stohovania
- oddelenie jednotlivých produktov
- možnosť zákazkovej výroby
Vlastnosti produktu
| dĺžka vonkajšia | 620 mm |
| šírka vonkajšia | 1110 mm |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| množstvo na palete | 550 ks |
| ekologické | áno |
| rozmery | 620x1110x3 mm |
| colná nomenklatúra | 48081000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
5VVL – Päťvrstvové krabice, čo vydržia. Predstavujeme obaly do nepohody.
Čítať viac
Návod, ako zabaliť ťažký alebo rozmerný tovar, aby sa cestou k zákazníkom nepoškodil.
Ako zabaliť obraz alebo rozmerný plochý produkt
Čítať viac
Potrebujete baliť obrazy alebo väčšie ploché produkty? Prinášame obrazový návod.