Bublinková fólia v kotúči šírky 1000 mm perforovaná
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 role
26,42 €/role
0,26 €/bm
sleva
0%
od 5 rolí
25,37 €/role
0,25 €/bm
sleva
4%
od 10 rolí
24,31 €/role
0,24 €/bm
sleva
8%
od 15 rolí
23,25 €/role
0,23 €/bm
sleva
12%
23,25 €
bez DPH
Skladom 16
rolí.
Môžete mať: štvrtok 28. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Bublinková fólia v kotúči šírky 1000 mm perforovaná
- univerzálny baliaci materiál
- perforovaná po 1 m bez nutnosti rezania
- ušetríte 40 % času na balenie a až 30 % materiálu
- fixácia a prekladanie tovaru v obale
- chráni aj proti oderu
- pružná, nepriepustná, chráni proti vlhkosti
- ekologicky neškodná, recyklovateľná
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 1000 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 34 µm |
| hmotnosť role | 3,3 kg |
| druh bublinkovej fólie | dvojvrstvová perforovaná |
| priemer bublinky | 9,5 mm |
| colná nomenklatúra | 39201040 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
Ako zabaliť balík tak, aby dorazil v poriadku a nezabralo vám to veľa času? Dozviete sa v našom návode s obrázkami.
Na sezónu sme pripravení
Čítať viac
Predvianočná sezóna začína a my sme sa na ňu dôkladne pripravili. Pomôžeme ju zvládnuť bez starostí aj vám.
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.