Páska samolepiaca PP 48x66, hnedá (SOLVENT)
Nakúpte viac a ušetríte
od 6 ks
1,76 €/ks
sleva
0%
od 36 ks
1,69 €/ks
sleva
4%
od 144 ks
1,62 €/ks
sleva
8%
od 252 ks
1,55 €/ks
sleva
12%
od 360 ks
1,44 €/ks
sleva
18%
1,44 €
bez DPH
Skladom 1 692
ks.
Môžete mať: utorok 2. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Páska samolepiaca PP 48x66, hnedá (SOLVENT)
- veľmi kvalitná a odolná lepiaca páska s dlhou životnosťou
- dobre odolná voči teplotným zmenám
- lepidlo - SOLVENT
- materiál polypropylén
- zo všetkých typov lepidiel je solvent najvhodnejšie na použitie v prašnom prostredí, ale lepený povrch musí byť vždy dôkladne očistený, aby sa páska spojila s produktmi, nie s prachom
Pre jednoduchšiu manipuláciu s páskou je možné zakúpiť odvíjač
Ďalšie druhy lepiacich pások nájdete v kategórii: lepiace pásky
Vlastnosti produktu
| šírka | 48(50) mm |
| návin | 66 m |
| materiál | polypropylen (PP) |
| lepidlo | solvent |
| farba | hnedá |
| typ | ručná |
| priemer dutinky | 76 mm |
| optimálna aplikačná teplota | 15-21 °C |
| vhodné do mrazu | áno |
| vhodné do prašného prostredia | áno - po dôkladnom vyčistení povrchu |
| colná nomenklatúra | 39191015 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Lepiace pásky do nízkych teplôt
Čítať viac
Ako vybrať lepiacu pásku do zimy, keď teploty klesajú pod 0 °C a nekvalitné pásky prestávajú lepiť.
Na sezónu sme pripravení
Čítať viac
Predvianočná sezóna začína a my sme sa na ňu dôkladne pripravili. Pomôžeme ju zvládnuť bez starostí aj vám.