Ohrevný drôt pre zváračky
Náhradné ohrevné drôty (zváracie pásky) pre zváračky PE fólií.
Kompatibilné so zváračkami, ktoré si u nás môžete kúpiť:
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
0,85 €
| dĺžka | 200 mm |
| vyhotovenie | okrúhly |
| typ | topný drát |
| určené pre stroj | KF 200 H/HC |
| colná nomenklatúra | 84229090 |
1,78 €
| dĺžka | 300 mm |
| šírka | 1 mm |
| vyhotovenie | okrúhly |
| typ | topný drát |
| určené pre stroj | KF 300 H/HC |
| colná nomenklatúra | 84229090 |
2,01 €
| dĺžka | 400 mm |
| šírka | 1 mm |
| vyhotovenie | okrúhly |
| typ | topný drát |
| určené pre stroj | KF 400 H/HC |
| colná nomenklatúra | 84229090 |
2,46 €
SVA ND 025
- náhradný diel pre zváračku KF 520 H
| dĺžka | 520 mm |
| vyhotovenie | okrúhly |
| typ | topný drát |
| určené pre stroj | KF 520 H |
| colná nomenklatúra | 84229090 |
2,32 €
| dĺžka | 200 mm |
| vyhotovenie | plochý |
| typ | topný drát |
| určené pre stroj | KF 200 H/HC |
| colná nomenklatúra | 84229090 |
2,70 €
| dĺžka | 300 mm |
| šírka | 2 mm |
| vyhotovenie | plochý |
| typ | topný drát |
| určené pre stroj | KF 300 H/HC |
| colná nomenklatúra | 84229090 |
3,27 €
| dĺžka | 400 mm |
| šírka | 2 mm |
| vyhotovenie | plochý |
| typ | topný drát |
| určené pre stroj | KF 400 H/HC |
| colná nomenklatúra | 84229090 |
3,55 €
SVA ND 028 P
Náhradný diel pre zváračku PE fólií KF 500HC.
| dĺžka | 500 mm |
| vyhotovenie | plochý |
| typ | topný drát |
| určené pre stroj | KF 500 HC |
| colná nomenklatúra | 84229090 |
3,65 €
SVA ND 025 P
Náhradný diel pre zváračku PE fólií KF 520H.
| dĺžka | 520 mm |
| vyhotovenie | plochý |
| typ | topný drát |
| určené pre stroj | KF 520 H |
| colná nomenklatúra | 84229090 |
5,74 €
SVA ND 026
Náhradný diel pre zváračku PE fólií KF 600F .
| dĺžka | 600 mm |
| vyhotovenie | plochý |
| typ | topný drát |
| určené pre stroj | KF 600 F |
| colná nomenklatúra | 84229090 |