Paleta plastová 1200x800x150 - nosnosť 1200 kg
od 1 ks
51,51 €/ks
sleva
0%
51,51 €
bez DPH
Skladom 35
ks.
Môžete mať: štvrtok 28. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Paleta plastová 1200x800x150 - nosnosť 1200 kg
- dlhá životnosť, minimálne mechanické opotrebovanie
- chemická odolnosť, vhodné aj pre potravinársky priemysel
- vyrobené z recyklovaných plastov
- zaručene bez škodcov
Vlastnosti produktu
| rozmery: | 1200x800x150 mm |
| materiál | recyklovaný zmesový plast |
| hmotnosť | 27-28 kg |
| skladovateľnosť v regáli | áno |
| zaťaženie dynamické | 1200 kg |
| zaťaženie statické | 10000 kg |
| nosnosť v regáli | 1000 kg |
| možnosť skladania do seba | nie |
| rozmery | EUR paleta (1200x800 mm) |
| colná nomenklatúra | 39231090 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Náhrady europaliet – palety INKA, palety z nasávanej kartonáže, plastové palety
Čítať viac
Potrebujete nájsť náhradu za klasickú europaletu? U nás si určite vyberiete.
Ako recyklovať plasty zakúpené na našom e-shope
Čítať viac
Praktické rady ako používať plastové obaly a zároveň neškodiť životnému prostrediu.