Krabica 5VVL 800x600x400 bez horných chlopní
Nakúpte viac a ušetríte
od 5 ks
5,07 €/ks
sleva
0%
od 30 ks
4,66 €/ks
sleva
8%
od 60 ks
4,21 €/ks
sleva
17%
od 125 ks
4,00 €/ks
sleva
21%
4,00 €
bez DPH
Skladom 555
ks.
Môžete mať: utorok 2. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica 5VVL 800x600x400 bez horných chlopní
- umiestnite 2 ks na EUR paletu
- dodávané v plochom stave
- jednoduché zloženie ako bežná krabica
- vysoká pevnosť, možnosť stohovať
- uzavretie pomocou veka (nie je súčasťou)
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 800x600x400 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 785x580x375 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 5VVL |
| FEFCO | 0200 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 170,73 l |
| potlač | bez tlače |
| hmotnosť | 1,28 kg |
| hmotnosť balenia | 6,4 kg |
| množstvo na palete | 125 ks |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Polbox – krabica – 5VVL (päťvrstvový) bez horných chlopní (FEFCO 0200) je svojimi rozmermi prispôsobený EURO palete – po 2 ks. Na zakrytie odporúčame použiť veko, ktoré ďalej zvyšuje stohovateľnosť obalu. Polbox je súčasťou štandardizovaného radu BALBOX CARGO, čo zaručuje kvalitnú lepenku a jednoduchú kombinovateľnosť s ďalšími obalmi radu BALBOX. Jednoduché zloženie pomocou lepiacej pásky. Polboxy sú dodávané rozložené, v plochom stave.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Kartónové euroboxy – najväčší výber medzi slovenskými eshopmi
Čítať viac
Do nášho širokého sortimentu kartónových euroboxov sme zaradili niekoľko noviniek.