Papier hodvabný GEAMI IL 12", návin 840 m - biely
Papier hodvabný GEAMI IL 12", návin 840 m - biely
- baliaci hodvábny papier
- na výrobu kraftového dierovaného papiera s hodvábnym papierom (š. 30 cm)
- inovatívny obal výrobku s vysokou estetickou úrovňou (stroj FXQ Geami)
- ideálna ochrana výrobkov pred poškodením či poškrabaním
- úspora skladovacieho priestoru (v porovnaní napr. s bubl. fóliami)
- 100 % recyklovateľný
- ekologicky šetrný obal
Vlastnosti produktu
| šírka | 305 mm |
| návin | 840 m |
| materiál | papier hodvábny |
| farba | biela |
| gramáž | 22 g/m2 |
| paletizácia | 20 ks |
| hmotnosť role | 5,64 kg |
| určené pre stroj | Geami wrappak |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48053000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Výrobky balené technológiou Geami WrapPak: / kozmetické a farmaceutické výrobky / keramika a sklo / svietidlá a žiarovky / domáce potreby / potraviny / darčekové balenie
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
V tomto článku sa dozviete, ako zabaliť váš balík tak, aby zásielka došla nepoškodená na správnu adresu. A rýchlo.
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.
Hodvábny papier dodá obalu luxusný vzhľad. Návod a video.
Čítať viac
Prinášame návod, ako baliť do hodvábneho papiera.