Krabica chlopňová 150x100x100 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 25 ks
0,22 €/ks
sleva
0%
od 200 ks
0,21 €/ks
sleva
4%
od 800 ks
0,19 €/ks
sleva
12%
5 500 ks
0,15 €/ks
sleva
32%
0,15 €
bez DPH
Skladom viac ako
10 000
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica chlopňová 150x100x100 3VVL
Kvalitná trojvrstvová kartónová krabica
- zaručené pevnostné parametre
- optimálna stabilita
- univerzálne použitie
- jednoduchý a lacný obal
- dodávky v plochom stave
Viac rozmerov a typov môžete nájsť v kategórii: kartónové krabice
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 150x100x100 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 144x94x88 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0201 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 1,2 l |
| potlač | FSC®, PAP20, EAN, QR |
| hmotnosť | 0,054 kg |
| množstvo na palete | 5500 ks |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.