Páskovač XL pre PP a PES pásku
Ručný páskovač XL slúži na pevné spojenie polypropylénových (PP) a polyesterových (PES) pások pomocou oceľových spôn. Tieto páskovače sú vybavené prevodovkou, ktorá zvyšuje uťahovaciu silu pri napínaní pásky – navyše prídavný otočný hriadeľ zamedzuje nechcenému zasunutiu pásky pod uzatváraciu čeľusť. Konštrukcia páskovačov XL sa vyznačuje robustnou kovovou konštrukciou a vďaka plastovému povrchu dochádza k zamedzeniu oderu balených predmetov.
- Lacnejšie riešenie za skvelú cenu
- Predovšetkým na páskovanie ľahšieho tovaru na paletách
- Kvalitné spracovanie
Ručný páskovač novej generácie. Slúži na pevné spojenie pások pomocou spôn.
-
Lacnejšie riešenie za skvelú cenu
-
Predovšetkým na páskovanie ľahšieho tovaru na paletách
-
Kvalitné spracovanie
-
Na páskovanie sa používa polypropylénová páska šírky 9 - 10 mm
-
Spoj je tvorený oceľovou sponou PP 9
| hmotnosť | 3,3 kg |
| použitie | ručné |
| typ | XL-9 |
| druh použitej pásky | PP, PES |
| spôsob spoja | oceľovou sponou |
| typ použitej spony | oceľ PP-9 mm |
| šírka pásky | 9 - 10 mm |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
Ručný páskovač novej generácie. Slúži na pevné spojenie pások pomocou spôn.
-
Lacnejšie riešenie za skvelú cenu
-
Predovšetkým na páskovanie ľahšieho tovaru na paletách
-
Kvalitné spracovanie
-
Na páskovanie sa používa polypropylénová páska šírky 12 mm
-
Spoj je tvorený oceľovou sponou PP 13
| hmotnosť | 3,3 kg |
| použitie | ručné |
| typ | XL-13 |
| druh použitej pásky | PP, PES |
| spôsob spoja | oceľovou sponou |
| typ použitej spony | oceľ PP-13 mm |
| šírka pásky | 12 - 13 mm |
| colná nomenklatúra | 82057000 |
Ručný páskovač novej generácie. Slúži na pevné spojenie pások pomocou spôn.
-
Lacnejšie riešenie za skvelú cenu
-
Predovšetkým na páskovanie ľahšieho tovaru na paletách
-
Kvalitné spracovanie
-
Na páskovanie sa používa polypropylénová páska šírky 16 mm
-
Spoj je tvorený oceľovou sponou PP 16
| hmotnosť | 3,3 kg |
| použitie | ručné |
| typ | XL-16 |
| druh použitej pásky | PP, PES |
| spôsob spoja | oceľovou sponou |
| typ použitej spony | oceľ PP-16 mm |
| šírka pásky | 15 - 16 mm |
| colná nomenklatúra | 82057000 |