Penový polyetylén Profil C3 (na cievke 400 bm)
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
178,75 €/ks
sleva
0%
od 3 ks
151,94 €/ks
sleva
15%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
V košíku máte
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: PEP RS 2535 R OG
Skladom
od 212 €
Penový polyetylén Profil C3 (na cievke 400 bm)
- ochrana citlivých častí produktu
- profil C: vhodný na ochranu úzkych hrán (napr. skla)
- jednoduchá úprava na potrebné rozmery
- ohybný, ľahký
- opakovane použiteľný
- jednoduchá aplikácia na produkt
- výroba bez freónov
Vlastnosti produktu
| vnitřní rozměr | 3 mm |
| dĺžka/ks | 400 m |
| materiál | penový polyetylén (EPE) |
| farba | modrá |
| typ | C |
| balenie | cievka á 400 bm |
| rozmer A | 33 mm |
| rozmer B | 26 mm |
| špecifikácia | modrá |
| colná nomenklatúra | 39211900 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť obraz alebo rozmerný plochý produkt
Čítať viac
Potrebujete baliť obrazy alebo väčšie ploché produkty? Prinášame obrazový návod.
Ako zabaliť krehký tovar
Čítať viac
I veľmi krehký tovar je možné bezpečne prepravovať a zasielať. Musíte však použiť tie správne obaly.
Penové profily spoľahlivo ochránia aj veľmi citlivý tovar 01
Čítať viac
Praktické a lacné penové profily na ochranu tovaru. Vhodné používať v kombinácii s obalmi z vlnitej lepenky.