Napínač - Páskovač PP-10F ručný
Nakúpte viac a ušetríte
Výpredaj
od 0 ks
163,93 €/ks
sleva
0%
Výpredaj
od 2 ks
155,74 €/ks
sleva
5%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: VQ XL 9
Skladom
od 125 €
Napínač - Páskovač PP-10F ručný
Páskovač PP-10F na páskovanie polypropylénovou (PP) páskou slúži na páskovanie kartónov, voľne ložených výrobkov aj ľahšieho tovaru na paletách. Na páskovanie sa používa polypropylénová páska šírky 10 mm a spoj je tvorený oceľovou sponkou PP-10.
- slúži na páskovanie kartónov, voľne ložených výrobkov aj ľahšieho tovaru na paletách,
- na páskovanie sa používa polypropylénová páska šírky 10 mm,
- jednoduchá obsluha,
- malá fyzická sila potrebná na uzavretie spony (vhodné aj pre ženy),
- nízka hmotnosť,
- nízka cena,
- veľká spoľahlivosť
Vlastnosti produktu
| šírka pásky | max. 10 mm |
| hmotnosť | 2,8 kg |
| použitie | ručné |
| typ | PP-10F |
| druh použitej pásky | PP |
| spôsob spoja | oceľovou sponou |
| hrúbka pásky | 0,35-0,7 mm |
| colná nomenklatúra | 84224000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako vybrať viazaciu pásku
Čítať viac
Vyberte si viazaciu pásku na balenie zásielok aj pripevňovanie k palete. Praktické rady s odkazmi na viazacie pásky a príslušenstvo.