Spona viazacia plechová 13 mm pre pásku polypropylénovú šírka 12 - 13 mm
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
17,75 €/BAL
0,02 €/ks
sleva
0%
od 2 BAL
17,22 €/BAL
0,02 €/ks
sleva
3%
od 3 BAL
16,69 €/BAL
0,02 €/ks
sleva
6%
od 4 BAL
16,15 €/BAL
0,02 €/ks
sleva
9%
od 5 BAL
15,62 €/BAL
0,02 €/ks
sleva
12%
0,02 €
bez DPH
Skladom 30
BAL.
Môžete mať: piatok 29. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Spona viazacia plechová 13 mm pre pásku polypropylénovú šírka 12 - 13 mm
Viazacia oceľová (plechová) spona PP-13 sa používa s PP páskou šírky 12 (13) mm.
Spona je určená pre páskovač XL-13
Balenie = 1 000 ks
Vlastnosti produktu
| šírka | 13 mm |
| dĺžka | 25-27 mm |
| dĺžka spony | 28 mm |
| materiál | ocel - plech |
| použitie | pro pásku VP PP 12, páskovačka XL13 |
| typ | s vrúbkami |
| druh spoja | nerozebíratelný |
| balenie | 1000 ks |
| colná nomenklatúra | 72209020 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako vybrať viazaciu pásku
Čítať viac
Vyberte si viazaciu pásku na balenie zásielok aj pripevňovanie k palete. Praktické rady s odkazmi na viazacie pásky a príslušenstvo.