Taška papierová 220x100x280, hnedá, ploché držadlá
od 250 ks
0,17 €/ks
Akcia
od 250 ks
0,15 €/ks
sleva
10%
0,15 €
bez DPH
Skladom viac ako
100
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Taška papierová 220x100x280, hnedá, ploché držadlá
Papierová taška s plochými držadlami je elegantnou a ekologickou alternatívou za igelitové tašky.
- ekologická - 100% recyklovateľné
- z prírodného materiálu – hladený kraftový papier
- ploché skladané ucho z 5 vrstiev
- pevná konštrukcia
- vhodná na priamy styk s potravinami
Vlastnosti produktu
| hĺbka | 105 mm |
| šírka | 220 mm |
| výška | 280 mm |
| materiál | kraftový papier |
| farba | hnedá |
| potlač | nie |
| nosnosť | 4 kg |
| gramáž | 70 g/m2 |
| počet ks v balení | 250 |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48194000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.