Univerzálny zásielkový obal - A5+ 249x165x-60 Economy Plus
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
29,96 €/BAL
sleva
0%
od 10 BAL
26,97 €/BAL
sleva
10%
od 20 BAL
23,97 €/BAL
sleva
20%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
V košíku máte
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: CM Knihy
Skladom
od 0,55 €
Univerzálny zásielkový obal - A5+ 249x165x-60 Economy Plus
Do univerzálneho zásielkového obalu je možné vďaka nastaviteľnej výške zabaliť rôznorodé predmety. Obzvlášť je doň vhodné baliť tlačoviny, knihy, multimédiá, textil a i. Lacnejšia alternatíva za univerzálny zásielkový obal ECONOMY.
- vyrobené zo 100 % recyklovaného papiera
- jednoduché a rýchle balenie
- zvýšená ochrana hrán a rohov
- nastaviteľná výška až do 60 mm
- jednoduchá prispôsobiteľnosť
- samolepiaci uzáver
- otváranie trhacou páskou
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 298x167x64 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 249x165x60 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A5+ |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 4,10 kg |
| balenie | 50 ks |
| množstvo na palete | 4200 ks |
| s lepiacou páskou | áno |
| rýchlouzatváracie | áno |
| výškovo nastaviteľné | áno |
| s odtrhávacou páskou | áno |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| na knihy | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť knihu 📖
Čítať viac
Návod, ako zabaliť knihu krok za krokom: darčekové aj prepravné obaly.
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.