Plastová bublinková obálka 340x470
Plastová bublinková obálka 340x470
- ľahko recyklovateľný - 100 % polyetylén
- samolepiaci pásik na uzavretie obálky
- odolné - odolné voči roztrhnutiu a vode
- vynikajúca absorpcia nárazov a vibrácií
- jednoducho označiteľné
- obsahuje čiarový kód
Vlastnosti produktu
| šírka vnútorná | 470 mm |
| dĺžka vnútorná | 340 mm |
| šírka vonkajšia | 480 mm |
| dĺžka vonkajšia | 370 mm |
| materiál | plast |
| formát | A3 |
| farba | biela |
| potlač | áno, viď obrázok |
| balenie | 50 ks |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.
Nezničiteľné plastové bublinkové obálky
Čítať viac
Vyskúšajte naše celoplastové bublinkové obálky. Odolné a celé sa recyklujú ako plasty.
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.