Bublinková obálka celoplastová
Celoplastová bublinková obálka je univerzálny obal na zasielanie citlivých zásielok. Je ľahko recyklovateľný. Vnútorná a vonkajšia vrstva sa skladá zo 100 % polyetylénu.
- ľahko recyklovateľný - 100 % polyetylén
- samolepiaci pásik na uzavretie obálky
- odolné - odolné voči roztrhnutiu a vode
- vynikajúca absorpcia nárazov a vibrácií
- jednoducho označiteľné
- obsahuje čiarový kód
Produkt nájdete v kategóriách:
Varianty produktu
16,18 €
14,56 €
13,27 €
12,13 €
OB PLA C
- ľahko recyklovateľný - 100 % polyetylén
- samolepiaci pásik na uzavretie obálky
- odolné - odolné voči roztrhnutiu a vode
- vynikajúca absorpcia nárazov a vibrácií
- jednoducho označiteľné
- obsahuje čiarový kód
| šírka vnútorná | 215 mm |
| dĺžka vnútorná | 150 mm |
| šírka vonkajšia | 225 mm |
| dĺžka vonkajšia | 170 mm |
| materiál | plast |
| formát | A5 |
| farba | biela |
| potlač | áno, viď obrázok |
| balenie | 100 ks |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
20,43 €
18,38 €
16,75 €
15,32 €
OB PLA D
- ľahko recyklovateľný - 100 % polyetylén
- samolepiaci pásik na uzavretie obálky
- odolné - odolné voči roztrhnutiu a vode
- vynikajúca absorpcia nárazov a vibrácií
- jednoducho označiteľné
- obsahuje čiarový kód
| šírka vnútorná | 265 mm |
| dĺžka vnútorná | 175 mm |
| šírka vonkajšia | 275 mm |
| dĺžka vonkajšia | 200 mm |
| materiál | plast |
| farba | biela |
| potlač | áno, viď obrázok |
| balenie | 100 ks |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
21,78 €
19,60 €
17,86 €
16,33 €
OB PLA E
- ľahko recyklovateľný - 100 % polyetylén
- samolepiaci pásik na uzavretie obálky
- odolné - odolné voči roztrhnutiu a vode
- vynikajúca absorpcia nárazov a vibrácií
- jednoducho označiteľné
- obsahuje čiarový kód
| šírka vnútorná | 265 mm |
| dĺžka vnútorná | 215 mm |
| šírka vonkajšia | 275 mm |
| dĺžka vonkajšia | 235 mm |
| materiál | plast |
| farba | biela |
| potlač | áno, viď obrázok |
| balenie | 100 ks |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
26,94 €
24,25 €
22,10 €
22,10 €
OB PLA F
- ľahko recyklovateľný - 100 % polyetylén
- samolepiaci pásik na uzavretie obálky
- odolné - odolné voči roztrhnutiu a vode
- vynikajúca absorpcia nárazov a vibrácií
- jednoducho označiteľné
- obsahuje čiarový kód
| šírka vnútorná | 335 mm |
| dĺžka vnútorná | 215 mm |
| šírka vonkajšia | 350 mm |
| dĺžka vonkajšia | 240 mm |
| materiál | plast |
| formát | A4 |
| farba | biela |
| potlač | áno, viď obrázok |
| balenie | 100 ks |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
28,01 €
25,21 €
22,97 €
22,97 €
OB PLA G
- ľahko recyklovateľný - 100 % polyetylén
- samolepiaci pásik na uzavretie obálky
- odolné - odolné voči roztrhnutiu a vode
- vynikajúca absorpcia nárazov a vibrácií
- jednoducho označiteľné
- obsahuje čiarový kód
| šírka vnútorná | 340 mm |
| dĺžka vnútorná | 225 mm |
| šírka vonkajšia | 350 mm |
| dĺžka vonkajšia | 250 mm |
| materiál | plast |
| formát | A4+ |
| farba | biela |
| potlač | áno, viď obrázok |
| balenie | 100 ks |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
33,46 €
30,12 €
27,44 €
25,10 €
OB PLA H
- ľahko recyklovateľný - 100 % polyetylén
- samolepiaci pásik na uzavretie obálky
- odolné - odolné voči roztrhnutiu a vode
- vynikajúca absorpcia nárazov a vibrácií
- jednoducho označiteľné
- obsahuje čiarový kód
| šírka vnútorná | 355 mm |
| dĺžka vnútorná | 265 mm |
| šírka vonkajšia | 375 mm |
| dĺžka vonkajšia | 290 mm |
| materiál | plast |
| farba | biela |
| potlač | áno, viď obrázok |
| balenie | 100 ks |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
25,25 €
22,73 €
20,71 €
18,94 €
OB PLA I
- ľahko recyklovateľný - 100 % polyetylén
- samolepiaci pásik na uzavretie obálky
- odolné - odolné voči roztrhnutiu a vode
- vynikajúca absorpcia nárazov a vibrácií
- jednoducho označiteľné
- obsahuje čiarový kód
| šírka vnútorná | 440 mm |
| dĺžka vnútorná | 285 mm |
| šírka vonkajšia | 460 mm |
| dĺžka vonkajšia | 315 mm |
| materiál | plast |
| farba | biela |
| potlač | áno, viď obrázok |
| balenie | 50 ks |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
27,04 €
24,34 €
22,17 €
20,28 €
OB PLA K
- ľahko recyklovateľný - 100 % polyetylén
- samolepiaci pásik na uzavretie obálky
- odolné - odolné voči roztrhnutiu a vode
- vynikajúca absorpcia nárazov a vibrácií
- jednoducho označiteľné
- obsahuje čiarový kód
| šírka vnútorná | 470 mm |
| dĺžka vnútorná | 340 mm |
| šírka vonkajšia | 480 mm |
| dĺžka vonkajšia | 370 mm |
| materiál | plast |
| formát | A3 |
| farba | biela |
| potlač | áno, viď obrázok |
| balenie | 50 ks |
| colná nomenklatúra | 48171000 |