Plastová bublinková obálka 265x355
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
33,46 €/BAL
0,33 €/ks
sleva
0%
od 3 BAL
30,12 €/BAL
0,30 €/ks
sleva
10%
od 5 BAL
27,44 €/BAL
0,27 €/ks
sleva
18%
od 7 BAL
25,10 €/BAL
0,25 €/ks
sleva
25%
0,25 €
bez DPH
Skladom 52
BAL.
Môžete mať: utorok 26. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Plastová bublinková obálka 265x355
- ľahko recyklovateľný - 100 % polyetylén
- samolepiaci pásik na uzavretie obálky
- odolné - odolné voči roztrhnutiu a vode
- vynikajúca absorpcia nárazov a vibrácií
- jednoducho označiteľné
- obsahuje čiarový kód
Vlastnosti produktu
| šírka vnútorná | 355 mm |
| dĺžka vnútorná | 265 mm |
| šírka vonkajšia | 375 mm |
| dĺžka vonkajšia | 290 mm |
| materiál | plast |
| farba | biela |
| potlač | áno, viď obrázok |
| balenie | 100 ks |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.
Nezničiteľné plastové bublinkové obálky
Čítať viac
Vyskúšajte naše celoplastové bublinkové obálky. Odolné a celé sa recyklujú ako plasty.
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.