Plastová bublinková obálka 225x340
Plastová bublinková obálka 225x340
- ľahko recyklovateľný - 100 % polyetylén
- samolepiaci pásik na uzavretie obálky
- odolné - odolné voči roztrhnutiu a vode
- vynikajúca absorpcia nárazov a vibrácií
- jednoducho označiteľné
- obsahuje čiarový kód
Vlastnosti produktu
| šírka vnútorná | 340 mm |
| dĺžka vnútorná | 225 mm |
| šírka vonkajšia | 350 mm |
| dĺžka vonkajšia | 250 mm |
| materiál | plast |
| formát | A4+ |
| farba | biela |
| potlač | áno, viď obrázok |
| balenie | 100 ks |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.
Nezničiteľné plastové bublinkové obálky
Čítať viac
Vyskúšajte naše celoplastové bublinkové obálky. Odolné a celé sa recyklujú ako plasty.
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.