Bublinková obálka D, červená
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 BAL
26,55 €/BAL
0,26 €/ks
sleva
0%
od 3 BAL
23,90 €/BAL
0,23 €/ks
sleva
10%
od 5 BAL
22,57 €/BAL
0,22 €/ks
sleva
15%
od 7 BAL
21,24 €/BAL
0,21 €/ks
sleva
20%
0,21 €
bez DPH
Skladom viac ako
10
BAL.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Bublinková obálka D, červená
Pošlite farby do sveta! Štýlové farebné bublinkové obálky spoľahlivo ochránia vaše zásielky. Praktický samolepiaci uzáver s krycou páskou zaručuje pevné a jednoduché uzavretie. Výrazný dizajn zároveň pomáha vašim zásielkam vyniknúť.
- chráni pred nárazmi a otrasmi
- samolepiaci uzáver
Vlastnosti produktu
| dĺžka vnútorná | 180 mm |
| šírka vnútorná | 265 mm |
| dĺžka vonkajšia | 200 mm |
| šírka vonkajšia | 275 mm |
| formát | D/14 |
| farba | červená |
| balenie | 100 ks |
| tolerancia | +-3 mm |
| colná nomenklatúra | 48171000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.