Papier fixačný GEAMI DC 20", návin 250 m - hnedý
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
76,97 €/ks
sleva
0%
od 10 ks
73,12 €/ks
sleva
5%
od 20 ks
69,27 €/ks
sleva
10%
40 ks
65,42 €/ks
sleva
15%
65,42 €
bez DPH
Skladom viac ako
10
ks.
Môžete mať: štvrtok 21. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Papier fixačný GEAMI DC 20", návin 250 m - hnedý
- baliaci papier z čistého kraftového papiera
- unikátna plástová štruktúra (stroj FXQ Geami)
- na výrobu kraftového dierovaného papiera s hodvábnym papierom (š. 30 cm)
- inovatívny obal výrobku s vysokou estetickou úrovňou
- ideálna ochrana výrobkov pred poškodením či poškrabaním
- unikátne šesťhranné výseky dokonale fixujú výrobok
- úspora skladovacieho priestoru (v porovnaní napr. s bubl. fóliami)
- 100 % recyklovateľný
- ekologicky šetrný obal
- farba papiera sa môže mierne líšiť, nemá vplyv na kvalitu papiera
Vlastnosti produktu
| šírka | 508 mm |
| návin | 250 m |
| materiál | papier (kraft) |
| farba | hnedá |
| gramáž | 80 g/m2 |
| paletizácia | 40 ks |
| hmotnosť role | 10,2 kg |
| určené pre stroj | Geami wrappak |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48043158 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Výrobky balené technológiou Geami WrapPak: / kozmetické a farmaceutické výrobky / keramika a sklo / svietidlá a žiarovky / domáce potreby / potraviny / darčekové balenie.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
Ako zabaliť balík tak, aby dorazil v poriadku a nezabralo vám to veľa času? Dozviete sa v našom návode s obrázkami.
10 tipov, ako ušetriť na obaloch
Čítať viac
Prinášame praktické tipy na úsporu za obaly, ktoré naozaj fungujú.
Hodvábny papier dodá obalu luxusný vzhľad. Návod a video.
Čítať viac
Prinášame návod, ako baliť do hodvábneho papiera.