Papier fixačný Geami biely 80g, 510mm, návin 164m
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
58,05 €/ks
sleva
0%
od 15 ks
40,63 €/ks
sleva
30%
od 30 ks
37,15 €/ks
sleva
36%
30 ks
37,15 €/ks
sleva
36%
37,15 €
bez DPH
Skladom viac ako
10
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Papier fixačný Geami biely 80g, 510mm, návin 164m
- dizajnové balenie z bieleho papiera
- unikátna plástová štruktúra (stroj FXQ Geami Go, FXQ Geami MV)
- na výrobu kraftového dierovaného papiera s hodvábnym papierom (š. 30 cm)
- inovatívny obal výrobku s vysokou estetickou úrovňou
- ideálna ochrana výrobkov pred poškodením či poškrabaním
- unikátne šesťhranné výseky dokonale fixujú výrobok
- úspora skladovacieho priestoru (v porovnaní napr. s bubl. fóliami)
- 100 % recyklovateľný
- ekologicky šetrný obal
Vlastnosti produktu
| šírka | 510 mm |
| návin | 164 m |
| materiál | papier |
| farba | biela |
| gramáž | 80 g/m2 |
| hmotnosť role | 5,9 kg |
| určené pre stroj | Geami Wrap ‘n Go, Geami WrapPak MV |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48043158 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.