Kartónová krabica 400x400x300 3VVL chlopňová
Nakúpte viac a ušetríte
od 25 ks
1,17 €/ks
sleva
0%
od 100 ks
1,08 €/ks
sleva
8%
od 400 ks
0,98 €/ks
sleva
16%
550 ks
0,87 €/ks
sleva
26%
0,87 €
bez DPH
Skladom 2 775
ks.
Môžete mať: piatok 29. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Kartónová krabica 400x400x300 3VVL chlopňová
- 100 % využitie palety
- zaručené pevnostné parametre
- optimálna stabilita
- stohovateľnosť
- univerzálne použitie
- jednoduchý a lacný obal
- dodávky v plochom stave
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 400x400x300 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 394x394x288 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0201 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 44,7 l |
| potlač | FSC®, PAP20, EAN, QR |
| paletizácia EUR | 6 ks |
| úplné využitie EUR palety | ano |
| paletizácia US | 6 ks |
| úplné využitie US palety | ano |
| hmotnosť | 0,42 kg |
| množstvo na palete | 275 ks |
| paletizovateľné | ano |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Kartónové krabice sú jedným z najrozšírenejších obalov vôbec. Vyrábajú sa z viacvrstvovej vlnitej lepenky, ktorej kvalita ovplyvňuje odolnosť a ďalšie vlastnosti krabice. Lepenkové krabice sa ľahko skladajú, predstavujú jednoduchý, lacný a 100 % recyklovateľný obal. Náš štandardizovaný rozmerový rad chlopňových krabíc značky BALBOX ponúka univerzálne použitie pre všetky výrobky. Sú na sklade, pripravené na okamžitý odber, dodávané v plochom balení vo zväzkoch 25 ks. Chlopňové krabice sú najbežnejším typom krabíc z vlnitej lepenky. Jednoduchá konštrukcia (FEFCO 0201) umožňuje ich jednoduché skladanie a uzavretie napr. použitím lepiacej pásky alebo sponkovačky. Trojvrstvová vlnitá lepenka (3VVL) je štandardným materiálom pre krabice s nižším a stredným zaťažením, vyhovuje na balenie väčšiny bežných výrobkov. Značkové obaly BALBOX STANDARD umožňujú 100 % využitie ložnej plochy EUR alebo US palety (podľa typu krabice).
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
Ako zabaliť balík tak, aby dorazil v poriadku a nezabralo vám to veľa času? Dozviete sa v našom návode s obrázkami.
Na sezónu sme pripravení
Čítať viac
Predvianočná sezóna začína a my sme sa na ňu dôkladne pripravili. Pomôžeme ju zvládnuť bez starostí aj vám.