Krabica archivačná A3 420x325x310 3VVL s vekom
Nakúpte viac a ušetríte
od 10 ks
3,68 €/ks
sleva
0%
od 200 ks
3,50 €/ks
sleva
5%
od 400 ks
3,17 €/ks
sleva
14%
od 800 ks
2,95 €/ks
sleva
20%
2,95 €
bez DPH
Skladom viac ako
10
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica archivačná A3 420x325x310 3VVL s vekom
- jednoduchý a lacný obal
- na zasielanie štandardných formátov
- skvelá ochrana vašich tlačovín
- jednoduché zloženie
- dodávky v plochom stave
- stohovateľnosť
- vhodná na sťahovanie
- univerzálne použitie
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 441x335x317 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 420x325x310 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A3 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 42,3 l |
| potlač | bez tlače |
| nosnosť | 30 kg |
| množstvo na palete | 350 ks |
| ekologické | áno |
| na archiváciu | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Pevná kartónová krabica z trojvrstvovej vlnitej lepenky s bočnými otvormi na uchopenie. Vďaka zdvojenému dnu je možné krabicu zaťažiť až 30 kg.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ponúkame sťahovacie krabice na sťahovanie bez starostí
Čítať viac
Ponúkame sťahovacie krabice pre bezpečné a efektívne sťahovanie.
Archivačné krabice pre firmy aj domácnosti
Čítať viac
Praktické rady, ako pohodlne archivovať alebo jednoducho len ukladať dôležité dokumenty aj domáce nevyhnutnosti.