Krabica chlopňová 494x494x488 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 25 ks
1,74 €/ks
sleva
0%
od 100 ks
1,67 €/ks
sleva
4%
od 200 ks
1,60 €/ks
sleva
8%
275 ks
1,46 €/ks
sleva
16%
1,46 €
bez DPH
Skladom viac ako
1 000
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica chlopňová 494x494x488 3VVL
- zaručené pevnostné parametre
- zodpovedá štandardu pre zasielanie Českou poštou
- optimálna stabilita
- stohovateľnosť
- univerzálne použitie
- jednoduchý a lacný obal
- dodávky v plochom stave
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 500x500x500 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 494x494x488 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| FEFCO | 0201 |
| objem obalu | 119 l |
| potlač | FSC®, PAP20, EAN, QR |
| hmotnosť | 0,93 kg |
| množstvo na palete | 275 ks |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Kartónové krabice sú jedným z najrozšírenejších obalov vôbec.
- Vyrábajú sa z viacvrstvovej vlnitej lepenky, ktorej kvalita ovplyvňuje odolnosť a ďalšie vlastnosti krabice.
- Lepenkové krabice sa ľahko skladajú, predstavujú jednoduchý, lacný a 100 % recyklovateľný obal.
- Sú skladom, pripravené na okamžitý odber
- Dodávané v plochom balení vo zväzkoch 25 ks
Jednoduchá konštrukcia (FEFCO 0201) umožňuje ich jednoduché skladanie a uzavretie napr. použitím lepiacej pásky alebo sponkovačky.
Trojvrstvová vlnitá lepenka (3VVL) je štandardným materiálom pre krabice s nižším a stredným zaťažením, vyhovuje pre balenie väčšiny bežných výrobkov.
Odporúčame k tejto krabici dokúpiť:
Na ochranu tovaru na paletách odporúčame:
- Stretch fólie
- Papierové hrany
- Viazacie pásky na zabezpečeniu tovaru na palete
Produkt obsiahnutý v článkoch
Obaly pre e-shopy
Čítať viac
Prevádzkujete e-shop a potrebujete obaly pre efektívnu a lacnú rozosielku? Prinášame niekoľko tipov, ako na to.