Krabica chlopňová na tlačoviny A3 430x300x100 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 25 Ks
0,82 €/Ks
sleva
0%
od 200 Ks
0,79 €/Ks
sleva
4%
od 800 Ks
0,76 €/Ks
sleva
8%
825 Ks
0,71 €/Ks
sleva
14%
0,71 €
bez DPH
Skladom viac ako
1 000
Ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica chlopňová na tlačoviny A3 430x300x100 3VVL
- jednoduchý a lacný obal
- na zasielanie štandardných formátov
- skvelá ochrana vašich tlačovín
- jednoduché zloženie
- dodávky v plochom stave
- stohovateľnosť
- univerzálne použitie
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 436x306x112 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 430x300x100 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| formát | A3 |
| FEFCO | 0201 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 12,9 l |
| potlač | bez tlače |
| hmotnosť | 0,26 kg |
| množstvo na palete | 900 ks |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.