Krabica klopová 250x200x150 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 25 ks
0,35 €/ks
sleva
0%
od 200 ks
0,34 €/ks
sleva
4%
od 400 ks
0,32 €/ks
sleva
8%
od 800 ks
0,30 €/ks
sleva
16%
1 100 ks
0,24 €/ks
sleva
32%
0,24 €
bez DPH
Skladom 6 300
ks.
Môžete mať: utorok 26. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica klopová 250x200x150 3VVL
Kvalitná trojvrstvová kartónová krabica
- zaručené pevnostné parametre
- optimálna stabilita
- stohovateľnosť
- univerzálne použitie
- jednoduchý a lacný obal
- dodávky v plochom stave
Viac rozmerov a typov môžete nájsť v kategórii: kartónové krabice
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 250x200x150 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 244x194x141 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 6,67 l |
| potlač | PAP 20, FSC® |
| hmotnosť | 119,3 g |
| množstvo na palete | 1100 ks |
| ekologické | áno |
| certifikácia FSC® | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch