Krabica poštová hnedá 310x220x55 3VVL
Nakúpte viac a ušetríte
od 100 ks
0,53 €/ks
sleva
0%
od 200 ks
0,50 €/ks
sleva
5%
od 400 ks
0,47 €/ks
sleva
10%
od 800 ks
0,45 €/ks
sleva
15%
2 200 ks
0,42 €/ks
sleva
20%
0,42 €
bez DPH
Skladom viac ako
10 000
ks.
Môžete mať: utorok 19. 5.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Krabica poštová hnedá 310x220x55 3VVL
- dodávané v plochom stave
- rozmerový rad
- jednoduché zloženie bez nástrojov a lepidiel
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 330x225x59 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 310x220x55 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL |
| FEFCO | 0427 |
| farba | hnedá |
| objem obalu | 3,75 l |
| hmotnosť | 0,111 kg |
| množstvo na palete | 2200 ks |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako sa balí hardvér vo firme Plantyst
Čítať viac
Ako bezpečne a ekologicky baliť hardvér? Pozrite si riešenie pre Plantyst.