Krabica z mikrovlnnej lepenky skladacia s vekom - A4 304x215x100, 2 diely
Nakúpte viac a ušetríte
Výpredaj
od 0 BAL
16,84 €/BAL
0,64 €/ks
sleva
0%
Výpredaj
od 50 BAL
15,16 €/BAL
0,60 €/ks
sleva
10%
Produkt vypredaný a bol nahradený.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Vhodné alternatívy
Kód produktu: KT 3 21
Skladom
od 1,70 €
Kód produktu: KT 3 20
Skladom
od 1,34 €
Kód produktu: KT 3 22
Skladom
od 1,69 €
Kód produktu: KT archiv A4
Skladom
od 1,84 €
Kód produktu: KT 3 05
Skladom
od 0,78 €
Kód produktu: KT 3 06
Skladom
od 0,80 €
Kód produktu: KT 3 10
Skladom
od 0,34 €
Krabica z mikrovlnnej lepenky skladacia s vekom - A4 304x215x100, 2 diely
- na zasielanie štandardných formátov
- skvelá ochrana vašich tlačovín
- jednoduché zloženie bez nástrojov
- dodávky v plochom stave
- nastaviteľná výška krabice
Vlastnosti produktu
| vonkajší rozmer: | 307x223x101 mm - dôležité rozmery na paletizáciu |
| vnútorný rozmer: | 304x215x100 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - mikrovlnná |
| formát | A4 |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 182 g |
| balenie | 25 ks |
| množstvo na palete | 2925 ks |
| ekologické | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.