Stretch fólia čierna ručná 500 mm / 23 µm / 162 m prieťažná
Nakúpte viac a ušetríte
od 1 ks
11,45 €/ks
sleva
0%
od 18 ks
10,99 €/ks
sleva
4%
od 30 ks
10,54 €/ks
sleva
8%
od 60 ks
10,08 €/ks
sleva
12%
10,08 €
bez DPH
Skladom 800
ks.
Môžete mať: pondelok 1. 6.
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Stretch fólia čierna ručná 500 mm / 23 µm / 162 m prieťažná
- fixácia a ochrana tovaru na paletách
- spevňuje celé balenie
- nahradzuje fixáciu tovaru páskami alebo paletizačnými vrecami
Ďalšie typy a farebné varianty nájdete v kategórii stretch fólie.
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 500 mm |
| návin | 162 m |
| materiál | polyethylen (LLDPE) |
| farba | čierna |
| hmotnosť | 2,4 kg |
| hrúbka materiálu | 23 µm |
| použitie | ručné |
| hmotnosť dutinky | 0,68 kg |
| colná nomenklatúra | 39211900 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Ručná napínacia stretch fólia sa ľahko prispôsobí akémukoľvek tvaru vďaka svojej elasticite. Používa sa na fixáciu a ochranu tovaru na paletách, pričom slúži ako náhrada za viazacie pásky. Čierna nepriehľadná farba fólie zaisťuje diskrétnosť zásielky a obmedzuje riziko vykradnutia zásielky na palete. Hrúbka materiálu udáva zároveň jeho pevnosť (odolnosť) – na balenie ťažkých nákladov teda odporúčame použiť hrubšiu fóliu s hrúbkou 23 mikrónov.
Produkt obsiahnutý v článkoch
5VVL – Päťvrstvové krabice, čo vydržia. Predstavujeme obaly do nepohody.
Čítať viac
Návod, ako zabaliť ťažký alebo rozmerný tovar, aby sa cestou k zákazníkom nepoškodil.
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
Ako zabaliť balík tak, aby dorazil v poriadku a nezabralo vám to veľa času? Dozviete sa v našom návode s obrázkami.