Obálka kartónová A3 300x450x-50 mikrovlnná lepenka
Nakúpte viac a ušetríte
od 0 BAL
Výpredaj
103,56 €/BAL
1,04 €/ks
sleva
0%
od 3 BAL
Výpredaj
98,38 €/BAL
0,98 €/ks
sleva
5%
od 5 BAL
Výpredaj
93,20 €/BAL
0,93 €/ks
sleva
10%
od 10 BAL
Výpredaj
82,85 €/BAL
0,83 €/ks
sleva
20%
Produkt nie je určený na predaj
Ale nezúfajte, pomôžeme vám nájsť podobný
Doprava ZADARMO pri nákupe nad 199 €
Obálka kartónová A3 300x450x-50 mikrovlnná lepenka
Kvalitná kartónová obálka z pevnej lepenky, ktoré zamedzia prehnutiu zasielaného produktu. Vhodné na balenie plochých produktov.
- formát A3
- zabalené za 2 sekundy
- profesionálny vzhľad zásielky
- samolepiaci uzáver
- otváranie trhacou páskou
- výškovo variabilná
Vlastnosti produktu
| vnútorný rozmer: | 300x450xmax.50 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| dĺžka vonkajšia | 352 mm |
| šírka vonkajšia | 520 (v plochém stavu bez klopy) mm |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - mikrovlnná |
| formát | A3 |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 160 g |
| balenie | 100 ks |
| formát obsahu | A3+ |
| ekologické | áno |
| na knihy | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť knihu 📖
Čítať viac
Návod, ako zabaliť knihu krok za krokom: darčekové aj prepravné obaly.
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
Ako zabaliť balík tak, aby dorazil v poriadku a nezabralo vám to veľa času? Dozviete sa v našom návode s obrázkami.
6 kritérií ako spoznať ekologické obaly
Čítať viac
V tomto článku nájdete základné body, ako spoznať ekologické obaly. Vrátane konkrétnych ukážok.