Bublinková fólia klasická
Skladom 9
variantov
(môžete mať utorok 5. 5.)
od
4,19 €
bez DPH
Univerzálna bublinková fólia na tlmenie otrasov počas prepravy. Je možné použiť taktiež ako výplňový materiál pre prázdny priestor vnútri obalu.
- ochrana a prekladanie tovaru v obale
- chráni aj proti oderu
- pružná, nepriepustná, chráni proti vlhkosti
- ekologicky neškodná, recyklovateľná
Produkt nájdete v kategóriách:
Úzka - šírka 200mm
Info
Produkt
Balenie
od 5 rolí
od 10 rolí
od 15 rolí
Množstvo
Vybraným parametrom nezodpovedá žiadny produkt
4,56 €
4,38 €
4,19 €
BR 200
Bublinková fólia v kotúči šírka 200 mm
- univerzálny baliaci materiál
- fixácia a prekladanie tovaru v obale
- chráni aj proti oderu
- pružná, nepriepustná, chráni proti vlhkosti
- ekologicky neškodná, recyklovateľná
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 200 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 39 µm |
| hmotnosť role | 0,7 kg |
| druh bublinkovej fólie | dvojvrstvová |
| priemer bublinky | 9,5 mm |
| colná nomenklatúra | 39201040 |
Úzka - šírka 300mm
False ifno
False image
False dostupnost
False zastupny
False vlasnost
False vlasnost
False vlasnost
False vlasnost
False dostupnost
od 3 role
od 9 rolí
od 12 rolí
Množstvo
Vybraným parametrom nezodpovedá žiadny produkt
7,10 €
6,81 €
6,53 €
BR 300
Bublinková fólia v kotúči šírka 300 mm
- univerzálny baliaci materiál
- fixácia a prekladanie tovaru v obale
- chráni aj proti oderu
- pružná, nepriepustná, chráni proti vlhkosti
- ekologicky neškodná, recyklovateľná
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 300 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 35 µm |
| hmotnosť role | 1,05 kg |
| druh bublinkovej fólie | dvojvrstvová |
| priemer bublinky | 10 mm |
| colná nomenklatúra | 39201040 |
Stredná - šírka 500 mm
False ifno
False image
False dostupnost
False zastupny
False vlasnost
False vlasnost
False vlasnost
False vlasnost
False dostupnost
< 6 rolí
od 6 rolí
od 10 rolí
od 14 rolí
Množstvo
Vybraným parametrom nezodpovedá žiadny produkt
12,22 €
11,73 €
11,24 €
10,75 €
BR 500
Bublinková fólia v kotúči šírky 500 mm
- univerzálny baliaci materiál
- fixácia a prekladanie tovaru v obale
- chráni aj proti oderu
- pružná, nepriepustná, chráni proti vlhkosti
- ekologicky neškodná, recyklovateľná
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 500 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 39 µm |
| hmotnosť role | 2 kg |
| druh bublinkovej fólie | dvojvrstvová |
| priemer bublinky | 9,5 mm |
| colná nomenklatúra | 39201040 |
15,01 €
14,41 €
13,81 €
13,21 €
BR 500 45
Bublinková fólia v kotúči šírky 500 mm 45 µm
- univerzálny baliaci materiál
- fixácia a prekladanie tovaru v obale
- chráni aj proti oderu
- pružná, nepriepustná, chráni proti vlhkosti
- ekologicky neškodná, recyklovateľná
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 500 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 45 µm |
| hmotnosť role | 2,2 kg |
| druh bublinkovej fólie | dvojvrstvová |
| priemer bublinky | 9,5 mm |
| colná nomenklatúra | 39201040 |
Široká - šírka nad 1000 mm
False ifno
False image
False dostupnost
False zastupny
False vlasnost
False vlasnost
False vlasnost
False vlasnost
False dostupnost
od 1 role
od 5 rolí
od 10 rolí
od 15 rolí
Množstvo
Vybraným parametrom nezodpovedá žiadny produkt
22,77 €
21,86 €
20,95 €
20,04 €
BR 1000
Bublinková fólia v kotúči šírky 1000 mm
- univerzálny baliaci materiál
- fixácia a prekladanie tovaru v obale
- chráni aj proti oderu
- pružná, nepriepustná, chráni proti vlhkosti
- ekologicky neškodná, recyklovateľná
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 1000 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 39 µm |
| hmotnosť role | 3,7 kg |
| druh bublinkovej fólie | dvojvrstvová |
| priemer bublinky | 9,5 mm |
| colná nomenklatúra | 39201040 |
22,77 €
21,86 €
20,95 €
20,04 €
BR 1000 REC
Bublinková fólia v kotúči šírky 1000 mm (30% podiel recyklátu)
- univerzálny baliaci materiál
- fixácia a prekladanie tovaru v obale
- chráni aj proti oderu
- pružná, nepriepustná, chráni proti vlhkosti
- ekologicky neškodná, recyklovateľná
- 30% podiel recyklátu
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 1000 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE), 30% recyklát |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 39 µm |
| hmotnosť role | 3,7 kg |
| druh bublinkovej fólie | dvojvrstvová |
| priemer bublinky | 9,5 mm |
| colná nomenklatúra | 39201040 |
47,27 €
45,38 €
43,49 €
41,60 €
BR 1000 K3
Bublinková fólia v kotúči šírka 1000 mm trojvrstvová
- univerzálny baliaci materiál
- fixácia a prekladanie tovaru v obale
- chráni aj proti oderu
- pružná, nepriepustná, chráni proti vlhkosti
- ekologicky neškodná, recyklovateľná
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 1000 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 70 µm |
| hmotnosť role | 7,5 kg |
| druh bublinkovej fólie | trojvrstvová |
| priemer bublinky | 10 mm |
| colná nomenklatúra | 39201040 |
34,42 €
33,04 €
31,66 €
30,29 €
BR 1000 G2
Bublinková fólia s veľkými bublinami v kotúči šírky 1000 mm
- univerzálny baliaci materiál
- fixácia a prekladanie tovaru v obale
- chráni aj proti oderu
- pružná, nepriepustná, chráni proti vlhkosti
- ekologicky neškodná, recyklovateľná
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 1000 mm |
| návin | 50 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 67 µm |
| hmotnosť role | 5 kg |
| druh bublinkovej fólie | dvojvrstvová |
| priemer bublinky | 30 mm |
| colná nomenklatúra | 39201040 |
28,36 €
27,23 €
26,09 €
24,96 €
BR 1200
Bublinková fólia v kotúči šírky 1200 mm
- univerzálny baliaci materiál
- fixácia a prekladanie tovaru v obale
- chráni aj proti oderu
- pružná, nepriepustná, chráni proti vlhkosti
- ekologicky neškodná, recyklovateľná
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 1200 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 39 µm |
| hmotnosť role | 4,8 kg |
| druh bublinkovej fólie | dvojvrstvová |
| priemer bublinky | 9,5 mm |
| colná nomenklatúra | 39201040 |
35,46 €
34,04 €
32,62 €
31,20 €
BR 1500
Bublinková fólia v kotúči šírky 1500 mm
- univerzálny baliaci materiál
- fixácia a prekladanie tovaru v obale
- chráni aj proti oderu
- pružná, nepriepustná, chráni proti vlhkosti
- ekologicky neškodná, recyklovateľná
Vlastnosti produktu
| šírka kotúča | 1500 mm |
| návin | 100 bm |
| materiál | polyethylen (PE) |
| farba | transparentná |
| hrúbka materiálu | 39 µm |
| hmotnosť role | 6 kg |
| druh bublinkovej fólie | dvojvrstvová |
| priemer bublinky | 9,5 mm |
| colná nomenklatúra | 39201040 |