Obálka kartónová A5 148x217x-50 mikrovlnná lepenka
Obálka kartónová A5 148x217x-50 mikrovlnná lepenka
Kvalitná kartónová obálka z pevnej lepenky, ktoré zamedzia prehnutiu zasielaného produktu. Vhodné na balenie plochých produktov.
- formát A5
- zabalené za 2 sekundy
- profesionálny vzhľad zásielky
- samolepiaci uzáver
- otváranie trhacou páskou
- výškovo variabilná
test
Vlastnosti produktu
| vnútorný rozmer: | 148x217xmax.50 mm - porovnajte s rozmermi svojho tovaru |
| dĺžka vonkajšia | 200 mm |
| šírka vonkajšia | 288 (v plochém stavu bez klopy) mm |
| materiál | vlnitá lepenka |
| druh lepenky | 3VVL - mikrovlnná |
| formát | A5 |
| farba | hnedá |
| hmotnosť | 68 g |
| balenie | 100 ks |
| množstvo na palete | 3000 ks |
| formát obsahu | papír A5 (přehnutý papír A4 nebo 2 krát složený papír A3) |
| ekologické | áno |
| na knihy | áno |
| colná nomenklatúra | 48191000 |
| produkt nájdete v kategóriách |
|
Našli ste chybu? Pošlite nám informáciu.
Produkt obsiahnutý v článkoch
Ako zabaliť knihu 📖
Čítať viac
Návod, ako zabaliť knihu krok za krokom: darčekové aj prepravné obaly.
Ako zabaliť balík v 7 jednoduchých krokoch
Čítať viac
V tomto článku sa dozviete, ako zabaliť váš balík tak, aby zásielka došla nepoškodená na správnu adresu. A rýchlo.
6 kritérií ako spoznať ekologické obaly
Čítať viac
V tomto článku nájdete základné body, ako spoznať ekologické obaly. Vrátane konkrétnych ukážok.